Příběh Sally 1. část

24. listopadu 2008 v 13:51 | Chriss
Tak tady je první část takovýho příběhu, který jsme s kámoškou i filmovaly. Příběh jsem psala kdysi dávno na náš blog (famous--girls.blog.cz) A teď už klik na Celý článek a čtěte. A prosím o komenty abych věděla jestli mám psát další části..Děkuji


Jednoho prosincového dne jsem si hrála s Benem. Naši "Zábavnou" záležitost přerušil můj starý mobil. Zvedla jsem ho se slovy "Haló?" Z telefonu se ozvalo ,,Ahoj Sally. Proč jsi mi neřekla že jsi se líbala s Joem?" Mé soustředění na telefon se na chvíli zdrželo u toho polibku. Docela se mi líbil. S úsměvem na rtech jsem řekla ,,Ale já jsem ti to chtěla říct" Z telefonu se ozvalo ,,Budeme se muset rozejít" ,,Jakto?...To mi nedělej" S hrůzou v očích jsem si promnula vlasy. ,,Je to tak, kdyby jsi mi to řekla hned a že to byl nějaký omyl, tak bych to pochopil..." Přerušila jsem ho napomenutím Bena, který žužlal mou mikinu ,,Grr Nech to" ,,CO?" ,,Né to není na tebe" Tak pokračoval,,... Jak jsem už říkal, kdybys řekla že se jednalo o omyl tak bych to pochopil. Ale Sally, to bylo něco jako nevěra,podraz prostě hnus!" ,,Ale já tě miluju, musíš to pochopit" ,,Tys mě asi neposlouchala, že?" No nevadí. Už mám jinou" ,,Jo ty máš jinou... Tak ji pozdravuj" ,,Mám tě moc rád Sally, a přemýšlel jsem že můžem být ještě kámoši" ,,No jasně... To si nech pro sebe jo?" A zavěsila jsem.
Druhý den ráno, mě probudil ten protivný budík, co mi tam nahrála Charlie. ,,Vstáááááááávééééj,
vstááááááááávééééééééj, zaspíííííííííííš." ,,Protivný buzení!" Zaklela jsem, vypla budík a ještě jednou si lehla. Potom už jsem vstala a šla se převlíct.
Ještě jsem se musela různě poupravovat a se slovy ,,Je tu moc velký ticho" Jsem zapla rádio.
Šla jsem za Benem abych se zeptala co a jak (:D) a pak jsem šla dát si jogurt. Dala jsem trochu i Benovi který byl málem až na mé hlavě aby viděl ten jogurt. Pak jsem ale položila ten jogurt na stůl a nechala ho mamce. ,,Mamka to sní." Chystala jsem jít ven s Benem, když v tom mi něco přinesl. Byl to jeho oblíbený plyšák, ,,Ale vždyť to máš roztrhaný" Neříkala jsem že je ten pes geniální? No nic, abych na to pak nezapoměla, musela jsem to jít zašít.
Po deseti minutách.
,,Ták, už to je!"
Konečně jsme mohli jít ven.
,,Stavíme se pro Joea" Joe je můj kamarád, pořád se kolem mě motá. A je to taky příčina mého rozchodu s Patricem. Jdu si tak po ulici a najednou...Glitter Words
1. Co myslíte že se stalo??
2. Co by jste dělali na Sallyiném místě kdyby vám takhle zavolal??
PROSÍM HOODNĚ KOMENTŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meryshka Meryshka | 17. prosince 2008 v 20:22 | Reagovat

Jasný!! určitě piš další :-*  tyhle příběhy sou mooocz fayn :D

2 martiqaaaaaaa martiqaaaaaaa | Web | 27. ledna 2009 v 11:32 | Reagovat

dobrá škoda že se ti to vymyzalo z pc!!! Musíme zase něco natočit co říkáš??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama