Příběh Sally 5. část

25. prosince 2008 v 20:58 | Chr!ss
Rychle musím za Char.. ,,Char?" Kde je? Nevidím ji..,,CHAR?" Křičím do mikrofonu jako zběsilá..,,To snad ne?! Char! Prober se!"

Jediný co je vidět, je ruka Charlie mrtvě položená na zemi.. ,,Char!!!" Sakra! Musím běžet k ní i když je to odsud 2 ulice tak to zvládnu..Na kole snad..
,,Kampak mladá dámo?" ,,Pchyjdeš o to nejlepší Sally, pchynesla jsem kazetu když jsme byli malé." ,,Teď na tyhle kraviny nemám čas! Charlie zřejmě brzo um..Ale co vám tu budu vykládat. Běžte se dál věnovat svýmu čajovýmu dýchánku a mě si nevšímejte! NAZDAR!" Teď jsem po nich pěkně vyjela Yeah! No ale co! Valim rychle..
Co když mě ten blbec přepadne? Já se bojím.. Jo já vim..Je mi 15 a většina holek v mým věku se nebojí ale přece.. Jsem tu u baráku Char, ale kde jsou policajti? Vidim jen kluka, co buší Char na dveře..Možná tak o rok starší jak já a volá ,,Otevři!Otevři!" ,,Hej ty!" Sakra co to do mě vjelo? Co když mi něco udělá? ,,ANo krásko?" Jéé..Co to dělám? Určitě se přetvařuje.. ,,Co tu chceš?" ,,Jen jsem bušil na dveře tvé..?" ,,Mé kamarádky" ,,Aha tak tvé kamarádky abych jí řekl, že mají přetrhané dráty od telefonu..A nešlo si toho nevšimnout protože hned naproti bydlí moje babička a já byl u ní na návštěvě..Prostě se z těch jiskřilo.." ,,Aha jasně..Dobře tak já jdu tam..Myslím že skolabovala.." Ten kluk je ale dost hezkej..Ale seznámit se takhle? Když moje kamarádka kvůli němu málem přijde o život? ,,Panebože Charlie!" Leží nehybně na zemi zchoulená do klubíčka..,,Rychle záchranku!" Honeem kde mám ,,A do pr.." ,,Co je?" ,,Já nechala mobil doma!" ,,Tak já skočím k babičce..Jen mi řekni, nebo spíš napiš všechny údaje o tvé kamarádce.."
Jedinej nejbližší papírek je tenhle zelenej, ale napíšu mu to..,,Jo a jak se jmenuješ? Já jsem Sally" ,,Já jsem Alex"..
Role Alexe:
Ta Sally je fakt kočka..A moc hezky píše..Ale takový krásky už mají kluky. Tak ukaž..
,,Ahoj babi! Potřebuju si zavolat!" ,,Jistě Alíčku" ,,A babi?" ,,Ano Alíčku?" ,,Neříkej mi Alíčku" ,,Dobře..Alíčku" Tak kde mám ten papírek? Aaa tady je..

Dobře.. Tak já jdu volat..Hmm..To tůtůtůt mi leze krkem ,,Dobrý den, Veterinární služba, mohu vám nějak pomoci?" Sakra..Blbý číslo tak rychle dál.. ,,Dobrý den, pohotovostní služba, mohu vám nějak pomoci?" ,,ANo, Já..jsem..Alex Berhmington a mám..Ehm..Kamarádku a ona asi omdlela." ,,Jistě, jen nám Alexi řekni potřebné informace.." ,,Jistě mám to tu na papíře..Jméno je Charlie Whinterspoon,Ulice je Werfroglen 12, Její věk je 15, Její rodiče Jsou zřejmě v práci a Zkolabovala z šoku.." ,,Ano děkujeme..Za chvíli jsme tam"
Sally:
Kde jen ten Alex vězí? A kde je sanitka? Sakra..Skusím ještě Charlie probudit. ,,Char? Char! Prober se!" Co si to tu namlouvám..Vždyť má nejen rakovinu ale i slabé srdce..Bojím se..Nechci aby umřela..Je to moje nejlepší kamarádka..
Poračování příště za pár minut :D
Jinak diskuzi nezavádím..nepíšete komenty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama